Marie Čtveráčková

Marie Čtveráčková je hudební publicistka a moderátorka Radia Wave (Český rozhlas), textařka, DJka, producentka, kurátorka a organizátorka. Spolupracuje na hudebně exportním projektu Czeching a ve svém pořadu Scéna s Mary C zachycuje nové proudy vycházející z jazzu, blues, soulu, rapu a elektronické hudby. Je zakladatelkou hudebně vzdělávací platformy Kreaton a za podpory Goethe-Institutu organizuje hudebně vzdělávací akce Music Ports. Zajímá se o kreativitu a proměnu nejen v umění, ale ve všech aspektech života. Je členkou mezinárodního kolektivu hudebnic a hudebních profesionálek female:pressure.

Petr Dorůžka

Petr Dorůžka je hudební novinář a rozhlasový autor. Píše o hudbě od 60. let, napsal biografii Šuplík plný Zappy a sestavil a přispěl k antologii Hudba na pomezí, od 90. let se věnuje world music. Svůj pravidelný rozhlasový pořad Hudba na pomezí připravuje od r. 1988, jeho zaměření se od experimentálního rocku, soudobé hudby i jazzu přesunulo k world music. V l. 2003–2005 byl členem poroty festivalu Sajanskoje kolco na Sibiři, r. 2007 byl jmenován jedním ze sedmi Samurajů veletrhu Womex a v r. 2017 si převzal na Womexu prestižní ocenění za dlouholetý profesionální přínos v oblasti hudební publicistiky včetně rozhlasové. Od r. 1992 je členem rozhlasového panelu World Music Charts Europe, od r. 2002 přednáší předmět Světové hudební kultury na Fakultě humanitních studií UK v Praze.

Petra Ludvíková

Petra Ludvíková je projektová manažerka Paláce Akropolis, moderátorka Radia 1 a hudební promotérka. Již 12 let organizuje pro Palác Akropolis koncerty série EuroConnections a poslední 4 roky se věnuje také  mezinárodnímu projektu Liveurope na podporu začínajících evropských hudebníků. V roce 1996 vstoupila jako moderátorka do týmu kultovního Radia 1 – první nezávislé rozhlasové stanice v ČR – a zde působí dodnes.  Baví ji objevování nových talentů a propojování kulturní scény na různých úrovních. Dlouhodobě se věnuje také tématu žen v hudbě a v rámci koncertní série Femme Fatale přiváží pravidelně do Prahy zajímavé umělkyně z celého světa. V roce 2002 stála u zrodu první hudební televize v ČR - TV Óčko (Stanice O), kde v prvních letech působila jako hudební editorka žánrových pořadů a moderátorka pořadu o elektronické scéně - Frisbee. Má za sebou i zajímavou zkušenost realizace vlastního dokumentárního filmu Love Story (ČT 2011).

Michal Pařízek

Michal Pařízek je šéfredaktor magazínu Full Moon, novinář a člen promotérské skupiny Scrape Sound. Ve Full Moonu pracuje od jeho založení v r. 2010, od r. 2014 jako šéfredaktor. Publikoval také v těchto médiích: Aktuálně.cz, Týden, Čili Chili, Freemusic, Reflex, Nedělní svět a další.

Dušan Svíba

Dušan Svíba je agentem a manažerem v bookingové agentuře Earth Music založené v r. 2002, která je aktivní především v regionu střední a výchovní Evropy a je zaměřena na žánry americana, jazz, rock, ska či world music. Dušan spolupracuje s mezinárodními umělci jako jsou např. Dubioza kolektiv, Cash Savage & The Last Drinks, Orkesta Mendoza, Nive & The Deer Children, NO Blues, Tim Eriksen a českými umělci jako je Nylon Jail, Terne Čhave a Ponk. Je také zakladatelem a programovým ředitelem Colour Meeting Festival.

Přemysl Štěpánek

Přemysl Štěpánek pracoval v l. 1999–2002 v hudebním klubu Stará Pekárna a od r. 2002 do současnosti pracuje v nezávislém hudebním vydavatelství Indies Scope. V r. 2012 založil vlastní společnost PR Stage a je promotérem festivalu Sziget (ČR a SR) a Balaton Sound (ČR). Spolupracoval na marketingu s brněnskými hudebními kluby Sono (2014) a Fléda (2015). V r. 2017 spustil projekt Czech Fresh.

Michal Thomes

Michal Thomes je spoluzakladatel a CEO festivalu Rock for People a mezinárodní hudební konference/showcase festivalu Nouvelle Prague. Předseda festivalové asociace FESTAS sdružující nejvýznamnější české hudební festivaly. Zastupuje Rock for People v asociaci evropských hudebních festivalů YOUROPE. Je spolupořadatelem rodinného festivalu Kefír.

David Urban

David Urban je pražský promotér, který před 25 lety založil agenturu D Smack U Promotion. Ta se za čtvrtstoletí vyprofilovala jako jedna z nejvýznamnějších promotérských agentur v České republice. Kromě tisíců uspořádaných koncertů zahraničních interpretů v klubech, halách, na festivalech v ČR a na Slovensku zastupuje také několik domácích i zahraničních kapel. David Urban dlouho působil jako hudební dramaturg pražských klubů Roxy a Abaton, v posledních letech spolupracuje především s Lucerna Music Barem, MeetFactory, Futurem, Storm Klubem, Café V lese a strahovskou Sedmičkou. Stál také za festivaly Jelení Příkop, Go Planet Roxy a Love Planet. David Urban zajišťuje booking pro festivaly Rock for People, Grape Festival a Rock for Churchill.

Stanislav Zima

Bezprostředně po revoluci stál na začátku r. 1990 u zrodu první tuzemské nezávislé rozhlasové stanice Radio 1, kde působí dodnes. Moderoval a scénáristicky spoluvytvářel televizní hudební magazíny Point a Paskvil. Na stanici Český rozhlas Vltava se podílel na tvorbě hudebních pořadů Radiopaskvil, Triáda, Přestřelka, El Duo a je spoluautorem hudebně-exportního projektu Czeching. Od raných 90. let přispívá hudebními články a recenzemi do širokého spektra tištěných periodik (namátkou Rock & Pop, Lidové noviny, Revue Labyrint nebo Full Moon). Od r. 1999 provozuje vydavatelskou činnost v rámci vlastního nezávislého labelu Quazi Delict Records (např. Floex, Juanita Juarez, Alvik, Bratři Orffové, Real Transported Man nebo nejnověji 1LFF). Jako Stanzim se věnuje djingu.