Noisy Pots

Noisy Pots svůj styl sami nazývají jako DIY kitchen electro. Originální  zvuk tvoří za použití hrnců, kýblů a dalších "bicích nástrojů" z kuchyně  či garáže v kombinaci s elektronikou, synthy a vokály. 

Hudební background členů sahá od elektroniky, přes pop či rock až po  oblast vážné hudby. Michal Šupák se dříve prosadil s kapelou Charlie  Straight, za sebou má však i recitál na Pražském jaru, ocenění Pianista  roku či provedení svých skladeb s Pardubickou komorní filharmonií. 

Jakub Tengler na elektronické scéně spolupracuje s projektem Floex, ve  hře na bicí soupravu získal zkušenosti mimo jiné v triu s Jiřím Slavíkem  a Jiřím Levíčkem či při studiu na univerzitě ve Vídni u Friedricha  Ozmece. Je také členem Moravské filharmonie Olomouc. 

V začátcích projeli coby unikátní buskeři celou Evropu, dnes je vítají kluby i festivaly. Viděli je namátkou fanoušci na Colours Of Ostrava,  Donauinsel Fest (A), The Alternative Great Escape (UK) nebo na  Transmusicales de Rennes ve Francii, které provázel i velký mediální  zájem.

Kategorie

Social networks

Management & Booking

info@420production.cz
MANAGEMENT: Petr Blažek
+420 604 642 085