SoundCzech ohlašuje výzvy na rok 2020

Share me

Proexportní kancelář SoundCzech vyhlašuje výzvy na rok 2020. Přihlášky jsou otevřeny pro hudebníky, pořadatele hudebních akcí a další hudební profesionály (manažer/ka, promotér/ka, novinář/ka, booking agent/ka, …). Ucelený přehled a podrobné informace k jednotlivým výzvám nabízí stránka Výzvy. Uzávěrka je stanovena na 1. března 2020.

K dlouhodobým výzvám Connect, Links IN, Links OUT, OnRoad a Promo v tomto roce přibývá ProVisit, projekt uskutečněný ve spolupráci s Českými centry na podporu navázání kontaktů mezi českými a zahraničními hudebními profesionály.

Máte dotazy ohledně právě probíhajících výzev? Nevíte si rady s vyplněním přihlašovacího formuláře? Pak doražte na setkání 20. 2. 2020 v 16:00, Malý Sál IDU (Celetná 17, 110 00 Praha 1).

Konkrétně Links OUT v roce 2020 nabízí přihlášku kapelám k podpoře vystoupení na showcaseových festivalech Womex, Reeperbahn, MaMA Paris, Waves Vienna, Sharpe, c/o pop Convention, Enear Spring Break, Jazzahead!, Tallin Music Week či Mastering the Music Business. 

Jednotlivé výzvy k podpoře výměnných koncertů, organizací konferencí a festivalů, účasti na zahraničních konferencích, turné, výroby kvalitního propagačního materiálu shrnuje tato stránka. Přihlášky k jednotlivým výzvám naleznete na tomto odkazu.

Přihlášky je možné podávat do 1. března 2020 včetně.