Workshop Výzvy: Jak podat přihlášku ve výzvách SoundCzechu pro rok 2024

UPDATE: Vzhledem k zájmu bude workshop nakonec ONLINE!

Rok 2024 je Rokem české hudby. Hudební scéně dostává větší pozornosti než obvykle. Hudební kancelář SoundCzech v této souvislosti otevřela celou sérii výzev, které mají pomoci tuzemské hudební scéně v dalším rozvoji. Díky Roku české hudby jsou finanční podpory výrazně vyšší než v uplynulých letech. 

číst dál

Jak správně napsat projekt a podat přihlášku do výzvy? Jak vypočítat finanční náklady, které potřebujete získat? Jak zvládnout nezbytné formality v přihlášce? Workshop povede projektová manažerka SoundCzechu Monika Klementová.

KOMU JE WORKSHOP URČEN?
Workshop je určen pro zájemce o výzvy, tedy primárně hudební umělce, hudební profesionály, organizátory hudebně vzdělávacích akcí, ale také pro hudební kluby.

KDO JE MONIKA KLEMENTOVÁ?
V hudebním světě se Monika Klementová pohybuje přes dvě desetiletí. Poskytovala PR a marketingové služby pražskému Paláci Akropolis, festivalům Hip Hop Kemp nebo United Islands of Prague, pracovala i v české kanceláři labelu Mute Records. Od roku 2017 působí jako projektová koordinátorka hudební kanceláře SoundCzech, jež má nelehký úkol – podporovat a propagovat české kapely a interprety v zahraničí, poskytovat jim odborné vzdělání a propojovat je s mezinárodní hudební scénou.

 
KDY: 11. 1. 2023 v 16:00 CET
KDE: ONLINE (všem registrovaným pošleme link)

REGISTRACE
(workshop je zdarma)