LINKS OUT: M for Montreal/Montreal Mundial, Kanada (NPO 0314000133)

Název: M for Montreal/Montreal Mundial

Termín a místo: 20. 11. – 23. 11. 2024, Montreal, Kanada

Finanční podpora: 40 000 Kč + akreditace

Kdo se hlásí: fyzické osoby působící v oblasti hudby

Limit: až 10 hudebních profesionálů

Uzávěrka: 31. 3. 2024

Web akce: https://mpourmontreal.com/en/

Loga ke stažení: loga NPO

Součástí výzvy je povinné zaslání závěrečné zprávy s informacemi o průběhu konference a vaší účasti, a to do 14 dní po jejím uskutečnění.

Letos již potřetí SoundCzech vyhlašuje výzvu LINKS OUT  M for Montreal/Mundial Montreal za podpory NPO.

M for Montreal je menší showcase konferencí zaměřenou na Rock & Pop, která je respektovanou akcí na kanadském hudebním trhu. Montreal spolupracuje s Quebec region music exportní kanceláří, což znamená pro české hudební umělce ještě větší příležitost pro networking v regionu. Věříme, že tato akce je dveřmi pro české hudební umělce i na americký trh. 

Mundial Montreal je každoroční setkání profesionálů mezinárodního hudebního průmyslu, je přední severoamerickou přehlídkou věnovanou world music. Díky kvalitnímu programu a cílenému síťování od roku 2011 působí Mundial Montreal jako odrazový můstek pro národní a mezinárodní kariérní rozvoj umělců. 

Pro vybrané účastníky  SC  zajistí akreditace na jednu z výše zmíněných akcí,  dle výběru účastníka. Na místě bude zorganizována recepce, networking apod. kterých se žadatelé mají povinnost zúčastnit. 

Vybraní žadatelé získají finanční příspěvek na cestovní náklady. + akreditaci. Na místě bude zorganizována recepce, networking apod. kterých se žadatelé mají povinnost zúčastnit. 

Před přihlášením si pozorně přečtěte Obecné podmínky.

VÝSLEDKY

PŘIHLÁŠKA

OBECNÉ PODMÍNKY