SoundCzech - Links: MaMa Convention 2019 (FR)

V rámci programu SoundCzech - Links podpoří česká proexportní kancelář SoundCzech účast až deseti hudebních profesionálů na MaMa Convention & Festival 2019 v Paříži příspěvkem na cestu a akreditaci ve výši 4000 kč. Uzávěrka výzvy je 28. 2. 2019.

Více informací naleznete na http://www.mamafestival.com

Přihlašovací dotazník naleznete zde

Zásady výběrového řízení stahujte zde

SoundCzech nabízí až deseti vybraným hudebním profesionálům volnou akreditaci a příspěvek na cestovní výdaje ve výši 4000 Kč. Dále bude uveden v informační brožuře SoundCzech - Waves Vienna a newsletteru pro účastníky akce.  V případě zájmu, prosím, vyplňte dotazník nejpozději do 28. 2. 2018.

Na základě vyplněných dotazníků vybere Dramaturgická rada SoundCzech účastníky, které proexportní kancelář podpoří. Jakékoliv dotazy prosím směřujte na info@soundczech.cz.

Upozorňujeme, že odesláním dotazníku se v případě získané podpory ze strany SoundCzech zavazujete k odevzdání závěrečné zprávy, na jejímž základě vám bude podpora proplacena.  Odesláním dotazníku souhlasíte se zpracováním poskytnutých dat na webu SoundCzech, v info brožuře SoundCzech at MaMa Convention a v newsletteru. Děkujeme.