SoundCzech - Links: c/o pop 2019 (DE)

V rámci programu SoundCzech - Links podpoří česká proexportní kancelář SoundCzech účast deseti hudebních profesionálů příspěvkem na cestu a akreditaci ve výši 4000 kč na festival a konferenci c/o pop. Uzávěrka výzvy je 29. 2. 2019.

Mezi 1.-5. květnem proběhne v Kolíně nad Rýnem festival a konference c/o pop, jehož šestnáctý ročník přináší hudební přehlídku i doprovodný program pro hudební profesionály. 

Více informací naleznete na http://c-o-pop.de

Přihlašovací dotazník vyplňte zde

Zásady výběrového řízení stahujte zde

SoundCzech nabízí až deseti vybraným hudebním profesionálům příspěvek na akreditaci a cestovní výdaje ve výši 4000 Kč. Dále bude uveden v informační brožuře SoundCzech - c/o pop a newsletteru pro účastníky akce.  V případě zájmu, prosím, vyplňte dotazník nejpozději do 28. 2. 2018.

Na základě vyplněných dotazníků vybere Dramaturgická rada SoundCzech účastníky, které proexportní kancelář podpoří. Jakékoliv dotazy prosím směřujte na info@soundczech.cz.

Upozorňujeme, že odesláním dotazníku se v případě získané podpory ze strany SoundCzech zavazujete k odevzdání závěrečné zprávy, na jejímž základě vám bude podpora proplacena.  Odesláním dotazníku souhlasíte se zpracováním poskytnutých dat na webu SoundCzech, v info brožuře SoundCzech at Jazzahead a v newsletteru. Děkujeme.

Závěrečná zpráva ke stažení zde