SoundCzech - Links: Jazzahead! 2019 (DE)

V rámci programu SoundCzech -  Links podpoří proexportní kancelář SoundCzech patnáct českých profesionálů částkou 5000 Kč na cestovní náklady a slevovým kódem na registraci na veletrh a přehlídku Jazzahead. Uzávěrka výzvy je 28. 2. 2019.

15 000 návštěvníků showcase, na 4 000 profesionálů, 110 koncertů, 1400 vystavujících společností. To je Jazzahead!, jedno z největších mezinárodních setkání milovníků jazzu, nabízející od roku 2006 možnost prezentace, navazování kontaktů, sběr informací i nabytí nových zkušeností umělcům, novinářům a hudebním profesionálům z celého světa. Jazzahead letos proběhne ve dnech Ve dnech 25.-28. dubna 209 a zaměří se na Norsko.

Prezentovat se však bude i Česká republika a to vlastním stánkem, jazzovým průvodcem a recepcí.  

Přihlašovací dotazník vyplňte ZDE

Zásady výběrového řízení stahujte ZDE

Více informací naleznete na http://jazzahead.de

SoundCzech nabízí patnácti vybraným hudebním profesionálům slevový kód na akreditaci a příspěvek na cestovní výdaje ve výši 5000 Kč. Dále bude uveden v informační brožuře SoundCzech - Jazzahead! a newsletteru pro účastníky akce.  V případě zájmu, prosím, vyplňte dotazník nejpozději do 28. 2. 2018.

Na základě vyplněných dotazníků vybere Dramaturgická rada SoundCzech účastníky, které proexportní kancelář podpoří. Jakékoliv dotazy prosím směřujte na info@soundczech.cz

Upozorňujeme, že odesláním dotazníku se v případě získané podpory ze strany SoundCzech zavazujete k odevzdání závěrečné zprávy, na jejímž základě vám bude podpora proplacena.  Odesláním dotazníku souhlasíte se zpracováním poskytnutých dat na webu SoundCzech, v info brožuře SoundCzech at Jazzahead a v newsletteru. Děkujeme.

Závěrečná zpráva ke stažení zde