SoundCzech - Links: Sharpe Music Festival & Conference 2019 (SK)

Volné akreditace a finanční příspěvek 1000 Kč na slovenský hudební festival a konferenci Sharpe pro deset hudebních profesionálů. Uzávěrka výzvy 28. 2. 2019. 

V rámci programu SoundCzech - Links podpoří česká proexportní SoundCzech deset hudebních profesionálů, kteří získají volnou akreditaci a finanční podporu 1000 Kč na účast na slovenské přehlídce a showcase festivalu Sharpe, probíhající ve dnech 26. - 27. 4. 2019. Uzávěrka výzvy je 28. 2. 2019.   

Druhý ročník nabídne koncerty, panelové diskuze i networkingová setkání. Posláním Sharpe není jen přinášení zážitků, ale také prohloubení komunikace a propojování scény. Více informací naleznete ZDE

SoundCzech nabízí deseti vybraným hudebním profesionálům volnou akreditaci a příspěvek na cestovní výdaje ve výši 1000 Kč. Dále bude uveden v informační brožuře SoundCzech - Sharpe a newsletteru pro účastníky akce.  V případě zájmu, prosím, vyplňte dotazník nejpozději do 28. 2. 2018.

Na základě vyplněných dotazníků vybere Dramaturgická rada SoundCzech účastníky, které proexportní kancelář podpoří. Jakékoliv dotazy prosím směřujte na info@soundczech.cz

Upozorňujeme, že odesláním dotazníku se v případě získané podpory ze strany SoundCzech zavazujete k odevzdání závěrečné zprávy, na jejímž základě vám bude podpora proplacena. 

Odesláním dotazníku souhlasíte se zpracováním poskytnutých dat na webu SoundCzech, v info brožuře SoundCzech at Sharpe a v newsletteru. Děkujeme.

Závěrečná zpráva ke stažení zde

Zásady výběrového řízení stahujte ZDE