SoundCzech - Links: Enea Spring Break (PL) 2019

Deset vybraných českých hudebních profesionálů získá volnou akreditaci a finanční příspěvek 2000 Kč na účast na přední polské přehlídce a showcase festivalu Enea Spring Break, probíhající ve dnech 24. - 28. 4. 2019. Uzávěrka výzvy je 28. 2. 2019. 

V rámci programu SoundCzech - Links podpoří česká proexportní SoundCzech deset hudebních profesionálů, kteří získají volnou akreditaci a finanční podporu 2000 Kč na účast na přední polské přehlídce a showcase festivalu Enea Spring Break, probíhající ve dnech 24. - 28. 4. 2019. Uzávěrka výzvy je 28. 2. 2019.   

Šestý ročník opět nabídne bohatou přehlídku současné polské a evropské hudební scény, konferenční program a networkingová setkání, včetně speed-meetingu s českými hudebníky a hudebními profesionály. Více informací naleznete ZDE

SoundCzech nabízí deseti vybraným hudebním profesionálům akreditaci a příspěvek na cestovní výdaje ve výši 2000 Kč. Dále bude uveden v informační brožuře SoundCzech - Spring Break a newsletteru pro účastníky akce.  V případě zájmu, prosím, vyplňte dotazník nejpozději do 28. 2. 2018.

Dotazník Spring Break

Zásady výběrového řízení stahujte ZDE

Na základě vyplněných dotazníků vybere Dramaturgická rada SoundCzech účastníky, které proexportní kancelář podpoří. Jakékoliv dotazy prosím směřujte na info@soundczech.cz

Upozorňujeme, že odesláním dotazníku se v případě získané podpory ze strany SoundCzech zavazujete k účasti na speed-meetingu s českými profesionály, české recepci v rámci Enea Spring Break a odevzdání závěrečné zprávy, na jejímž základě vám bude podpora proplacena. 

Odesláním dotazníku souhlasíte se zpracováním poskytnutých dat na webu SoundCzech, v info brožuře SoundCzech at Spring Break a v newsletteru. Děkujeme.

Závěrečná zpráva ke stažení zde