SoundCzech - Links: Volná akreditace na Nouvelle Prague 2018

Nabízíme 30 volných akreditací na showcase & konferenci Nouvelle Prague 2018. Přihlaste se do 17. října 2018!

Nouvelle Prague je první mezinárodní showcase festival v České republice spojený s odbornou hudební konferencí zaměřenou na aktuální témata živé hudební produkce. Dvoudenní hudební indoor festival je určen jak pro odbornou tak i širokou veřejnost. Cílem Nouvelle Prague je vytvořit unikátní platformu pro propojení aktivit hudebníků s profesionály hudebního průmyslu, podpořit networking, sdílení zkušeností mezi profesionály z celého světa i představení nových talentů z domova i ze zámoří. Neméně důležitou rolí této akce je také každoroční ocenění výjimečných počinů v oblasti živé hudební produkce v České republice Cenami Nouvelle Prague.

 

Nouvelle Prague si za svoji krátkou existenci dokázal vybudovat vynikající reputaci i v zahraničí. V hlasování více než 3000 delegátů největšího britského showcasového festivalu The Great Escape zvítězil a odnesl si ocenění „Best New Showcase festival 2014“, následující rok pak získal prvenství v kategorii „Best Delegates Bar 2015”.

SoundCzech nabízí v rámci svého programu SoundCzech - Links 30 volných akreditací pro hudebníky a hudební profesionály. Vyplňte přihlašovací formulář do 17. října 2018. O udělení akreditace rozhodne dramaturgická rada SoundCzech.

Přihlašovací formulář