Výzva - Akreditace Czech Music Crossroads 2018

Share me

Showcase a konference Czech Music Crossroads se uskuteční v Ostravě již popáté a to ve dnech 16.-17. 7. 2018. V letošním roce navíc chystá novinky - odnož Electronic Mission nebo hostující zemi Srbsko. Hudebníci a hudební profesionálové tak mají vynikající příležitost představit zahraničním i tuzemským profesionálům svůj projekt, prezentovat se v rámci networkingových a speed-datingových setkání či během neformálních schůzek. Přihlaste se a získejte akreditaci zdarma! 

“Czech Music Crossroads mě velmi nadchly. Myslím, že propojování lidí z různých koutů zeměkoule zaobírající se, byť na různých postech, tím samým je velice užitečná věc. Semináře, workshopy, koncerty zajímavých kapel - prostě krása,” říká o akci hudební producent, muzikant a zvukař Milan Cimfe. Czech Music Crossroads dále přivítají mezinárodní i české odborníky, hudebníky, významné producenty, zvukaře i hudební žurnalisty. Účastníci na pódiu i pod ním tak mají jedinečnou možnost k získání osobních rad a kontaktů z celého světa.

Více o akci naleznete na crossroadsmusic.cz 

Na základě přihlašovacího dotazníku a výběru Dramaturgické rady, podpoří SoundCzech 30 hudebních profesionálů (hudebníků, manažerů, agentů aj.) akreditací. Vzhledem k rozdělení akce na obecnou část, zaměřenou spíše na world music, folk, jazz, fúze a alternativu a Electronic Mission, prosíme, specifikujte přesně, jaká oblast vás zajímá. SoundCzech poskytne 10 akreditací na Electronic Mission a 20 akreditací na obecnou část Czech Music Crossroads.

Přihlašovací dotazník naleznete ZDE

Upozorňujeme, že odesláním dotazníku se v případě získané podpory ze strany SoundCzech/Czech Music Office zavazujete k odevzdání závěrečné zprávy.