Akademie Institutu umění

Share me

Přihlaste se na Akademii Institutu umění 2018! Uzávěrka je 22. dubna 2018. 

Otevírá se další ročník vzdělávacího programu Akademie Institutu umění pro kulturní manažery, který je zaměřen na rozvoj klíčových dovedností pro řízení kulturních organizací. Tématy letošního ročníku jsou kreativní myšlení, strategické myšlení, strategie budování značky, leadership a fundraising. Program se koná od května do listopadu 2018 v Praze.

Kurz se skládá z pěti přednášek, pěti workshopů a společného závěrečného setkání. Zatímco přednášky budou otevřeny širší veřejnosti, během workshopů budeme pracovat v malých skupinách s maximální kapacitou dvanácti osob. Účastníci mohou kontinuálně pracovat na řešení konkrétních cílů svých organizací podle úkolů, které si předem stanoví.

Každá organizace nominuje dva účastníky: hlavního manažera a specialistu či kolegu pro dané téma. Hlavní manažer se zavazuje k účasti na všech akcích programu.

Přihlaste se, pokud: — jste ve vedoucí pozici kulturní organizace, — chcete zlepšit řízení vaší kulturní organizace, — stojíte na rozcestí a přemýšlíte, jak svou organizaci rozvíjet, — se můžete zúčastnit všech termínů přednášek a workshopů (skupina A nebo B).

 

Účastnický poplatek: — poplatek 7800 Kč (včetně DPH), — částka zahrnuje účast dvou zástupců z jedné organizace na přednáškách a workshopech, studijní materiály a občerstvení, — předpokládáme účast cca 12 organizací, které vybere komise IDU na základě zaslané přihlášky.

Přihláška: — online přihlášku vyplňte zde, — uzávěrka pro přihlášení je 22. 4. 2018, — seznam vybraných organizací pro Akademii 2018 zveřejníme do 30. 4. 2018.

Nad rámec výše uvedeného programu Akademie 2018 se můžete zúčastnit celodenního speciálního workshopu na téma inovace a kreativita pod vedením švédského lektora Jonase Boutani Wernera, který se uskuteční 23. 5. v angličtině bez tlumočení (cena za workshop 750 Kč není zahrnuta v poplatku za Akademii IU 2018). Účast můžete potvrdit v online přihlášce