Výzva: Sharpe Music festival & konference (SK)

Share me

Příznivci slovenské i zahraniční hudební scény by měli zpozornět. V bratislavském centru Nova Cvernovka proběhne ve dnech 27.-28. 4.  2018 mezinárodní showcaseový festival a hudební konference s názvem Sharpe. 

20 koncertů na 6 pódiích, unikátní prostory i unplugged variace, během dne přednášky, diskuze a workshopy pod vedením zkušených odborníků. Posláním Sharpe není jen přinášení zážitků, ale také prohloubení komunikace a propojování scény.

SoundCzech, na základě přihlašovacího dotazníku a výběru Dramaturgické rady, poskytne akreditaci na Sharpe  a příspěvek 1000 Kč na cestovní výdaje až 10 českým hudebním profesionálům. Své přihlášky zašlete do 1. 4. 2018

Přihlašovací dotazník naleznete ZDE

Název Sharpe odkazuje na ostrost, nekompromisnost, talent i jinakost “Sú to pre nás atribúty, ktoré veríme reflektujú to, akým spôsobom chceme celý projekt pripraviť po hudobnej a produkčnej stránke,” dodávají organizátoři z LALA Slovak Music Export. Návštěvníci budou moci objevit slovenskou i mezinárodní hudební tvorbu různých žánrů od experimentální elektroniky, přes post-klubovou scénu, kytarovky, jazzové fúze, shoegaze, psychedelii po indie folk. Představí se italský experimentální producent a bubeník Andrea Belfi, holandští Blue Crime nebo excentrický vídeňský dance-pop Ankathie Koi. Ze Slovenska pak Space Cats, Says, duo Tittingur či producent Isama Zing.

Více na www.sharpe.cz