Výzva pro hudební profesionály: Musicmatch (DE) 28. 4. 2018

Share me

Rádi byste uspěli na německém hudebním trhu, seznámili se s jeho osobnostmi a rozšířili své znalosti? Pak nepromeškejte konferenci a přehlídku Musicmatch v německých Drážďanech 28. 4. 2018. SoundCzech vyhlašuje otevřenou výzvu pro hudební profesionály (hudebníky, manažery, agenty, zástupce vydavatelství, žurnalisty aj.) a s radostí oznamuje zaměření konference Musicmatch na Českou republiku. Můžete se těšit na networkingová setkání, panelové diskuze i účast dvou českých hudebních projektů (bude oznámeno).  

Více informací naleznete na http://en.music-match.biz/

SoundCzech nabízí vybraným hudebním profesionálům příspěvek na akreditaci a cestovní výdaje ve výši 2000 Kč. Dále bude uveden v informační brožuře SoundCzech - Musicmatch a newsletteru pro účastníky akce.  V případě zájmu, prosím, vyplňte dotazník na následujícím odkazu nejpozději do 1. 4. 2018.

Dotazník Musicmatch

Na základě vyplněných dotazníků vybere Dramaturgická rada SoundCzech účastníky, které proexportní kancelář podpoří. Jakékoliv dotazy prosím směřujte na info@soundczech.cz

Upozorňujeme, že odesláním dotazníku se v případě získané podpory ze strany SoundCzech zavazujete k odevzdání závěrečné zprávy, na jejímž základě vám bude podpora proplacena.