Výzva pro hudební profesionály - Tallinn Music Week

Share me

Česká proexportní kancelář SoundCzech vyzývá hudební profesionály k účasti na významné konferenci a přehlídce Tallinn Music Week konající se v estonském Tallinnu v době od 2. - 8. dubna 2018.

Desátý ročník městského festivalu Tallinn Music Week rozezní kluby a ulice multižánrovým hudebním i uměleckým programem s doprovodnou konferencí. Více informací naleznete na https://tmw.ee

SoundCzech v rámci svého zastoupení na tomto festivalu nabízí pro 10 vybraných hudebních profesionálů uhrazení delegátské akreditace a příspěvek na cestovní výdaje. V případě zájmu, prosím, vyplňte dotazník na následujícím odkazu nejpozději do 16. 2. 2018.

Dotazník Tallinn Music Week

Na základě vyplněných dotazníků vybere Dramaturgická rada SoundCzech/Czech Music Office účastníky, které proexportní kancelář podpoří. Jakékoliv dotazy prosím směřujte na info@soundczech.cz

Upozorňujeme, že odesláním dotazníku se v případě získané podpory ze strany SoundCzech/Czech Music Office zavazujete k povinné účasti na dvou Networking Sessions v rámci konference Tallinn Music Week a odevzdání závěrečné zprávy.