3 workshopy pro hudební profesionály a umělce

Share me

WORKSHOPY PRO ČESKÉ HUDEBNÍ PROFESIONÁLY A UMĚLCE (Přednášky budou vedeny v anglickém jazyce)

6.–8. prosince od 16:00 do 20:00

Magdalena Jensen (USA) – Jak vytvořit příběh vašeho hudebního projektu

Kate Northrop (USA) – Tvorba anglických textů

VSTUP volný REGISTRACE nutná, limitovaný počet míst - ZDE MÍSTO KONÁNÍPražském kreativním centru v místnosti . 219 / sál 3. Dům u Zlatého rohu na adrese Malé náměstí́ 4/10, vchod v podloubí vedle Staroměstského orloje.

Magdalena Jensen (USA) – Jak vytvořit příběh vašeho hudebního projektu

Tento workshop pokryje základní návod, jak vytvořit a rozvíjet příběh, který dokáže brnknout na srdeční strunu, bude se také věnovat analýze těch nejúspěšnějších transmediálních příběhů v byznysu. Vše bude zakončeno interaktivním cvičením, kdy se naučíte vyprávět ten svůj příběh. Magdalena je Američankou žijící 8 let ve Varšavě. Je spoluzakladatelkou Chimes – nezávislé hudební agentury. Před tím, než vstoupila do hudebního průmyslu jako manažerka skupiny Paula & Karol, pracovala jako novinářka pro Polské rádio (Polskie Radio). Spolupracovala také jako konzultantka s kapelami, jako je Ulfur Ulfur, Axel Flovent, BRODKA, Smolik / Kev Fox, Kamp! a dalšími. Magdalena je aktuálně manažerkou Ifi Ude.  Navíc je spoluzakladatelkou a předsedkyní nově formované asociace „Music Managers Forum Polska“. Organizuje již čtyři roky evropský hudební veletrh „European Music Fair“ a produkovala mnoho akcí, jako je Niewidzialny Dizajn nebo Media Meets Literacy. 

Kate Northrop (USA) – Tvorba anglických textů

Kate Northrop je americká písničkářka žijící v Evropě, která pracuje zejména jako textařka pro řadu hudebně nadaných umělců, skladatelů a producentů. Vytvořila texty pro pestrou plejádu hudebníků, jejichž skladby vyšly například u Universal Germany, EMI South Africa, Warner Finland nebo Melodie der Welt. Napsala například i text k písni v soundtracku, který byl oceněn v oblasti německého krátkého filmu.

András Bozán Bodrogi (HU) –  You Tube step by step

András Bozán Bodrogi certifikovaný YouTube expert a Google regionální lektor.YouTube pro hudební umělce. Jak efektivně využít možnosti YouTube / zaujmout fanoušky a rozšířit svůj kanál / rozvíjet obsah a strategie videí. Příklady z praxe, jak zpeněžit svá videa a analyzovat svá data na YouTube. András prošel mnoha pozicemi v maďarském hudebním průmyslu (EMI Hungary, Music Export Hungary, WM Music Distribution…), zejména jako manažer pro oblast marketingu a nového byznysu. Získal bohaté zkušenosti v oblasti digitální hudby, a tak mohl řadě labelů a umělců pomoci s tvorbou hudebního obsahu a samotným vystoupením. Momentálně pracuje jako odborný lektor pro Google Hungary, v rámci čehož pomáhá lokálním YouTube partnerům, agenturám, značkám a tvůrcům obsahu s dosažením jejich cílů pomocí audiovizuálního sdělení.