V čem tkví úspěch živé show? Dozvíte se to na workshopu 3. prosince

Share me

V rámci hudebních workshopů Music Class přijíždí do Prahy kanadský kouč Olivier Laroche, který detailně vysvětluje, v čem tkví úspěch živé show a dělí se s hudebníky o své dlouholeté zkušenosti v oboru.Tento workshop je určený nejen začínajícím kapelám, ale všem hudebníkům, kteří se chtějí naučit přemýšlet o svém vystoupení trochu jinak.

Část workshopu bude věnována i přípravě na showcase přehlídky, na které si přijíždějí kluby a festivaly vybírat nové kapely a kde záleží doslova na každé minutě vystoupení.

Olivier Laroche dlouhodobě pracuje v oblasti umění a komunikace. Vystudoval herectví, pracoval jako televizní moderátor, ale také jako hudební agent, díky čemuž lépe porozuměl i potřebám dramaturgů klubů a festivalů. V Kanadě spolupracuje s řadou hudebníků individuálně, sám hraje na baskytaru a v rámci služby „Pimp ton show“ koučuje živá hudební vystoupení.

Svým zkušeným pohledem zvenčí nabízí jednoduchá řešení, která mají ale velký vliv na konečný výsledek.

Workshop bude probíhat v angličtině. Projekt je realizován za finanční spoluúčasti EU prostřednictvím Národního plánu obnovy a MK.

WORKSHOP S OLIVIEREM LAROCHEM

KDY: neděle 3. 12. 2023 od 11 hodin do 15:30

KDE: Palác Akropolis

FB EVENT: zde

PŘIHLÁŠKA: na mailu petra@8pm.cz (do vyčerpání kapacity)