Chcete ovládnout psaní anglických textů do hudby? Chystáme workshop

Share me

V rámci hudebních lekcí Music Class pořádaných 8PM promotion, nabízíme předvánoční workshop s britským koučem a hudebníkem Alasdairem Bouchem: „'Dos & Don’ts pro zpěváky a skladatele neanglického původu“ + „Jak zdokonalit svou dovednost psaní textů“.

Workshop bude rozdělen na 3 části:

11:00 – 12:30 Jak zdokonalit svou dovednost psaní textů?

Které literární triky a rétorické prostředky můžete použít k oživení svých písní? Jak můžete vyjádřit své emoce a osobnost tak, aby to bylo imaginativnější, krásnější nebo silnější? Jak vám mohou figury řeči a poezie pomoci udělat vaše písně kreativnější, chytřejší a chytlavější? Alasdair se ponoří do akademického a dramatického slovníku, aby přinesl praktické tipy, které přetvoří vaše psaní písní.

13:00 – 14:30 Dos & Don’ts pro zpěváky a skladatele neanglického původu

Píšete, zpíváte nebo producujete písně v angličtině? Chcete být připraveni na trh pro domácí a mezinárodní publikum? Jaké jsou nejčastější chyby, které dělají neangličtí mluvčí, a kterým pastem se můžete snadno vyhnout? Alasdair přináší 17 let trenérských zkušeností z Česka, aby vám pomohl zdokonalit své dovednosti a vybudoval vám sebevědomí v tomto zásadním úvodním boot campu, bez ohledu na vaše zkušenosti.

14:45 – 16:00 Převádění poezie do praxe

Praktický workshop, ve kterém dostanou prostor vaše texty a písně. Budeme společně sdílet a zkoumat vaše texty a demo nahrávky, abychom odhalili chyby nebo oblasti, kde by mohlo být místo pro zlepšení. Budete se učit od sebe navzájem a získáte dovednosti,

Zkoušíte napsat vánoční song? nebo vám leží v šuplíku texty, o kterých máte trochu pochybnosti? Tohle je příležitost diskutovat a získat pohled odborníka.

Kdo je Alasdair Bouch?

Alasdair je kouč původem z Londýna, textař, skladatel a multiinstrumentalista, který napsal hudbu pro umělce na hlavních i nezávislých labelech napříč různými hudebními žánry. Jeho oceněné spolupráce přinesly miliony poslechů a zhlédnutí na YouTube a objevily se ve filmech, divadle a reklamě. Spolupracuje také s tvůrci, kteří nemají angličtinu jako mateřský jazyk, a to různými způsoby: jako konzultant pro texty, certifikovaný trenér výslovnosti pro zpěváky a herce v divadle, filmu a televizi, aby jim pomohl zdokonalit jejich přízvuky před natáčením a živým vystoupením, a podporuje je jako hlasový producent ve studiu. Alasdair pořádá workshopy, poskytuje konzultace pro rozvoj umělců a vytváří propagační / marketingový materiál pro širokou škálu tvůrců. Jako zpěvák a skladatel s plným úvazkem s více než 30 lety zkušeností ze živých vystoupení a více než 1250 koncerty po celém světě vydal 4 kritiky uznávaná alba a 3 EP.

Spolupracoval např. s umělci: Vesna; Debbi; Lake Malawi; Mydy; Lenka Dusilová; AquaBabes; Nylon Jail; Léna Brauner; Barbora Poláková; Barbora Mochowa; Tata Bojs; Emma Smetana & Jordan Haj; Thom Artway & Lenny; Daniel Santiago (BRA) & Eric Clapton (UK).

Projekt je realizován za finanční spoluúčasti EU prostřednictvím Národního plánu obnovy a MK.

 

WORKSHOP S ALASDAIREM BOUCHEM

KDY: středa 20. 12. 2023 od 11 do 16 hodin

KDE: Palác Akropolis

FB EVENT: zde

PŘIHLÁŠKA: na mailu petra@8pm.cz (do vyčerpání kapacity)