Delegáti

Thomas Heissbauer se narodil se v hornorakouském Eitzingu a vystudoval hru na lesní roh na univerzitě Mozarteum v Salcburku. Jako sólový hornista byl členem tělesa Orchester aktuell pod vedením dirigenta Franze Welsera-Mösta, od roku 1991 působil v souboru Camerata Salzburg a od roku 1994 byl hornistou salcburského Mozartea. Roku 2009 se začal věnovat studiu kulturního managementu, které dokončil v roce 2012. Od roku 2018 je uměleckým ředitelem Salcburského kulturního sdružení. Kromě hudebního programu má v gesci také programy Salcburského pouličního divadla a Výzkumného a dokumentačního centra Georga Trakla.

Ole Bækhøj je ředitelem berlínského Sálu Pierra Bouleze, a to již od jeho otevření roku 2015. Narodil se v Dánsku, v Aarhusu a Amsterdamu studoval hru na kontrabas, na niž navázal studiem obchodního managementu v Kodani. Po svém angažmá kontrabasisty, mimo jiné v Královském koncertním orchestru Concertgebouw, byl roku 2001 jmenován generálním ředitelem londýnského Gabrieli Consort & Players. Následně v letech 2008–2012 působil jako umělecký a výkonný ředitel Dánského národního symfonického orchestru. Předtím, než jej Daniel Barenboim získal pro práci v Sále Pierra Bouleze, působil jako výkonný ředitel Mahlerova komorního orchestru v Berlíně.

Koncertní manažer a organizátor Bogdan Sikora se narodil v Polsku. Navštěvoval Hudební školu Fryderyka Chopina v rodné Bytomi a poté studoval hru na lesní roh na Hudební akademii v Katovicích. Po studiích v letech 1980–1982 působil jako hornista v Symfonickém orchestru Krakovského rozhlasu. Po mistrovském kurzu u profesora Hermanna Baumanna na Hudební konzervatoři ve švýcarském Bernu přesídlil v srpnu 1982 do Berlína a začal pracovat jako manažer koncertního ředitelství Prof. Victora Hohenfelse při Berlínském symfonickém orchestru. Od roku 2009 organizuje populární koncerty v Berlínské filharmonii, s nimiž navazuje na dnes již pětašedesátiletou tradici.