Adresář

197 subjektů

Let It Roll

Na české taneční scéně se pojem Let It Roll objevil již v roce 2003. Let It Roll začínal jako série klubových akcí a následně se konal v pražských továrních halách, které se rychle staly nejnavštěvovanějšími a nejoblíbenějšími drumandbassovými akcemi v České republice. V roce 2008 se organizátoři rozhodli vedle zimní edice halových akcí uspořádat i letní open air festival. Na první ročník v prostoru pískovny Oplatil u Pardubic dorazilo přes 3000 návštěvníků a všichni byli z atmosféry festivalu maximálně nadšeni. Ještě úspěšnějším se stalo druhé pokračování v roce 2009, kdy na festival dorazilo téměř 6000 lidí. Festival Let It Roll se už od začátku odlišoval od jiných festivalů originálním designem pódií, jejichž vzhled se každoročně obměňuje a skvěle dokresluje unikátní atmosféru festivalu. Obliba Let It Rollu okolo roku 2010 hodně rostla a vše nabralo rychlé obrátky. Fenomén se promítnul do účasti zahraničních návštěvníků a bývá zde vidět stále více fanoušků drumandbassu z dalekých koutů světa. V roce 2011 a 2012 pozitivní tendence umocnila návštěvnost dosahující hranici deseti tisíc. Velkým mezníkem v historii festivalu se stal šestý ročník festivalu, který se konal v roce 2013 v Benešově a na který dorazilo 15 000 českým a zahraničních návštěvníků denně. Každoroční nárůst návštěvnosti festivalu potvrdil i loňský rok s návštěvností přes 15 000 návštěvníků a největším programem v historii všech drumandbassových festivalů vůbec. Festivalová značka Let It Roll a její před-festivalové, doprovodné akce v podobě halových akcí Let It Roll On Tour a klubovek Let It Roll WarmUp, expandovaly daleko za hranice České republiky. Let It Roll On Tour se uskutečnila v Rakousku, Maďarsku, Slovensku, Polsku a klubové akce Let It Roll Warm Up se uskutečnily v Itálii, Švýcarsku, Německu, Anglii, Francii, Norsku, Slovinsku, Portugalsku, Holandsku a dokonce i v Jižní Americe v Kolumbii. Festival Let It Roll svou oblíbenost mezi fanoušky potvrdil, umístěním v britské anketě DrumandBass Arena Awards jako nejoblíbenější festival roku 2014 a ve světové anketě National DrumAndBass Awards získal první místo jako promotér roku za rok 2014. Radost fanoušků z Let It Rollu se každoročně promítla i do výsledků výročních hudebních cen v Czech Drum&Bass Awards: vždy 1. místo.

Get link

Social networks

Kontakt

info@letitroll.cz

Address

Boží Dar
Milovice
28923
Multižánrový klub zaměřený především na mladé kapely. Klub 15 minut vznikl v roce 2006 jako multikulturní prostor otevřený koncertům, elektronické hudbě, divadlu, výstavám či studentským večírkům v suterénu Tereziánské zbrojnice a profiloval se především jako vysokoškolský klub. V roce 2009 se Klub 15 minut přestěhoval do současných prostor na Komenského ulici a rozšířil své cílení i mimo studentskou komunitu, přičemž se stal nedílnou součástí olomoucké klubové scény. Po dobu své existence se v klubu odehrály desítky koncertů a vystoupila špička domácí alternativní, drumandbassové, reggae, house & techno scény.

Get link

Kontakt

+420 581 045 665
produkce15minut@gmail.com

Address

Komenského 31
Olomouc
77900

Adam Kaňa

Booking agent a produkční v Nerudný fest.cz (festivaly Mladí ladí jazz, Praha žije hudbou, Festival svobody), booking agent kapel Himalayan Dalai Lama, Charlie Slavík Revue a dalších

Get link

Aerodrome je český multižánrový hudební festival konající se od roku 2013 v Praze či na letišti v Panenském Týnci. První čtyři ročníky byly jednodenní, nyní je festival vícedenní. Vystupovala na něm řada populárních kapel jako Linkin Park, Lana Del Rey, Wiz Khalifa či Macklemore.

Get link

Social networks

Address

Panenský Týnec
43905

Aleš Zemene

Zabývá se hlavně výzkumem a programováním zvukové syntézy, vývojem audio-vizuálních aplikací a výrobou zvukových podkladů.

Get link

Andrea Petrovičová

Fotograf, spolupracuje s Full Moon Magazin, fullmoonzine.cz, the-aardvark.cz, alterecho.cz, cvltnation.com

Get link

Lokální klub zaměřený na djs a menší kapely z ČR i zahraničí

Get link

Kontakt

+420 773 830 712
info@andelcafe.cz

Address

Bezručova 152/7
Plzeň
30100

Anežka Nováková

Manažerka a booking agent Zagami Jericho, booking kapel pro RefuFest, booking kapel pod Everything Goes booking

Get link

Jsme nezávislá nahrávací společnost a hudební vydavatelství. Již od roku 2007 přinášíme posluchačům to nejlepší ze současné české jazzové scény, v katalogu však najdete i řadu přesahových alb na pomezí klasické a soudobé hudby, folklóru či world music. Autentická hudba bez ohledu na žánr je totiž tím, co nás nejvíc baví. Dbáme na nejvyšší kvalitu zvukového zpracování i grafického designu našich alb. Máme radost, že naše nahrávky zaznamenávají vynikající kritické ohlasy a již mnohokrát získaly nejprestižnější české hudební ocenění Anděl. Všechna alba vydavatelství Animal Music jsou k dispozici na CD nosičích a v digitálních formátech MP3 a WAV.

Get link

Address

Voršilská 10
Praha 1
110 00

Anna Mašátová

Hudební publicistka a historička umění. Pravidelně přispívá do časopisů Full Moon, Harmonie, kulturního magazínu UNI a hudebních portálů FullMoonZine.cz a Frontman.cz, její články naleznete i v Lidových novinách, časopisu Spark aj. Úzce spolupracuje s hudební agenturou Jazz Meets World, booking agenturou Earth Music, festivaly Na jednom břehu či Colour Meeting. Je členkou týmu hudební konference a showcase Czech Music Crossroads, proexportní kanceláře SoundCzech, zasedá také v grantové komisi Ministerstva kultury pro Alternativní hudbu.

Get link