Adresář

197 subjektů

Chodrockfest

Chodrockfest je český multižánrový hudební open-air festival. Jezdecký areál TJ Start v Domažlicích, který v roce 2017 jako každý rok hostil festival Chodrockfest, se stal specifickým místem pro konání festivalu a to především díky svému převážně písčitému povrchu. Ne náhodou je přezdíván jako „plážový“. V roce 2017 proběhl sedmý ročník, festival se koná nepřetržitě od roku 2011.[1] Datum festivalu každoročně připadá na druhý víkend v srpnu, kdy v Domažlicích probíhají taktéž Chodské slavnosti a Vavřinecká pouť. Festival Chodrockfest je zaměřený především na českou hudební scénu. Na dvou podiích v areálu se již vystřídala většina předních tuzemských kapel, jako Kryštof, Chinaski, Wohnout, David Koller, Jelen, Mig 21, Vypsaná Fixa, Harley, Škwor, Rybičky 48, Dymytry, Mirai, Xindl X a mnoho dalších[2]. V roce 2017 se vyšplhala účast až k rekordním 7.400 návštěvníkům. Festival je přátelský nejen prostředím, ale i nízkou cenou za vstupné. V prvních předprodejích začínala cena na 250,-Kč, na místě pak celofestivalová vstupenka stála 550,-Kč. Na místě bylo možné zakoupit i zlevněné vstupné a to např. pro dárce krve, děti do 150cm, či pro držitele průkazu ZTP.[3] Festival je také držitelem ocenění ,,Čistý festival´´, který uděluje společnost Eko-kom. Návštěvníci mají možnost využít parkoviště a stanové městečko, které jsou v těsné blízkosti areálu akce. Od roku 2017 byl festivalový servis pro návštěvníky vylepšen díky festivalovým sprchám, úschovně a dobíjecí stanici na mobilní telefony.

Get link

Social networks

Kontakt

filip@chodrockfest.cz

Address

Waldhegerova 529
Domažlice
344 01
Multižánrový klub zaměřený především na mladé kapely. Klub 15 minut vznikl v roce 2006 jako multikulturní prostor otevřený koncertům, elektronické hudbě, divadlu, výstavám či studentským večírkům v suterénu Tereziánské zbrojnice a profiloval se především jako vysokoškolský klub. V roce 2009 se Klub 15 minut přestěhoval do současných prostor na Komenského ulici a rozšířil své cílení i mimo studentskou komunitu, přičemž se stal nedílnou součástí olomoucké klubové scény. Po dobu své existence se v klubu odehrály desítky koncertů a vystoupila špička domácí alternativní, drumandbassové, reggae, house & techno scény.

Get link

Kontakt

+420 581 045 665
produkce15minut@gmail.com

Address

Komenského 31
Olomouc
77900

Adam Kaňa

Booking agent a produkční v Nerudný fest.cz (festivaly Mladí ladí jazz, Praha žije hudbou, Festival svobody), booking agent kapel Himalayan Dalai Lama, Charlie Slavík Revue a dalších

Get link

Aerodrome je český multižánrový hudební festival konající se od roku 2013 v Praze či na letišti v Panenském Týnci. První čtyři ročníky byly jednodenní, nyní je festival vícedenní. Vystupovala na něm řada populárních kapel jako Linkin Park, Lana Del Rey, Wiz Khalifa či Macklemore.

Get link

Social networks

Address

Panenský Týnec
43905

Aleš Zemene

Zabývá se hlavně výzkumem a programováním zvukové syntézy, vývojem audio-vizuálních aplikací a výrobou zvukových podkladů.

Get link

Andrea Petrovičová

Fotograf, spolupracuje s Full Moon Magazin, fullmoonzine.cz, the-aardvark.cz, alterecho.cz, cvltnation.com

Get link

Lokální klub zaměřený na djs a menší kapely z ČR i zahraničí

Get link

Kontakt

+420 773 830 712
info@andelcafe.cz

Address

Bezručova 152/7
Plzeň
30100

Anežka Nováková

Manažerka a booking agent Zagami Jericho, booking kapel pro RefuFest, booking kapel pod Everything Goes booking

Get link

Jsme nezávislá nahrávací společnost a hudební vydavatelství. Již od roku 2007 přinášíme posluchačům to nejlepší ze současné české jazzové scény, v katalogu však najdete i řadu přesahových alb na pomezí klasické a soudobé hudby, folklóru či world music. Autentická hudba bez ohledu na žánr je totiž tím, co nás nejvíc baví. Dbáme na nejvyšší kvalitu zvukového zpracování i grafického designu našich alb. Máme radost, že naše nahrávky zaznamenávají vynikající kritické ohlasy a již mnohokrát získaly nejprestižnější české hudební ocenění Anděl. Všechna alba vydavatelství Animal Music jsou k dispozici na CD nosičích a v digitálních formátech MP3 a WAV.

Get link

Address

Voršilská 10
Praha 1
110 00

Anna Mašátová

Hudební publicistka a historička umění. Pravidelně přispívá do časopisů Full Moon, Harmonie, kulturního magazínu UNI a hudebních portálů FullMoonZine.cz a Frontman.cz, její články naleznete i v Lidových novinách, časopisu Spark aj. Úzce spolupracuje s hudební agenturou Jazz Meets World, booking agenturou Earth Music, festivaly Na jednom břehu či Colour Meeting. Je členkou týmu hudební konference a showcase Czech Music Crossroads, proexportní kanceláře SoundCzech, zasedá také v grantové komisi Ministerstva kultury pro Alternativní hudbu.

Get link